Dezi Prim 1L

Novinka Akcia

Dezinfekčný čistiaci prípravok, ktorý má vysokú účinnosť. Spoľahlivo likviduje vírusy, baktérie, riasy a nižšie huby. Odstraňuje pachy, odfarbuje, bieli textílie a drevo. Je určený pre sociálne zariadenia, potravinársky priemysel, na dezinfekciu pitnej vody a vody v plaveckých bazénoch.
Čistenie a dezinfekcia podláh, nábytku, kuchynského a hygienického náčinia sa uskutočňuje roztokom pripraveným z 0,1 až 0,3L DEZI PRIM a 10L vody.

Dostupnosť
Skladom
1,20 €
1,44 € s DPH

Pri čistení a dezinfekcií hračiek a predmetov, ktoré sú v styku s deťmi a potravinami oplachnite po 30 minútach čistou pitnou vodou. Koterce a predmety pre zvieratá dezinfikujte rovnakým spôsobom. Pri dezinfekcii v studniach, samospádových vodovodoch a pod. dávkujte 8ml DEZI PRIM na 1000L vody. Vodnú hladinu pokropte nezriedeným roztokom DEZI PRIM. Po 30 minútach je voda vydezinfikovaná súčasne dochádza k rozloženiu účinnej látky. Na dezinfikáciu rias v bazénoch a ich likvidáciu dávkujte 25ml DEZI PRIM na 1000L vody v týždenných intervaloch a pri štarte dávkujte 50ml DEZI PRIM na 1000L vody. Pre otvorené kúpaliská dávkujte dvojnásobne. Neriedený je vhodný i na likvidáciu vodného kameňa v potrubiach, odpadoch v kuchynských a iných nádobách.
Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o výrobku.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.